Základným programom firmy ZZ-VOGUE s. r. o. je výroba pečiatok a štočkov do pečiatkových strojčekov firmy TRODAT. Dlhoročné skúsenosti sú pre našich zákazníkov zárukou, že vyrábame produkty najvyššej kvality za prijateľné ceny novým modernejším spôsobom.

V prípade objednávky väčšieho počtu pečiatok vám ponúkame množstevné zľavy – od 5% do 10%.

Firma ZZ-VOGUE s. r. o. si vyhradzuje právo overiť údaje a v prípade ich zneužívania zo strany objednávateľa toto nahlásiť príslušným orgánom. V prípade objednávky pečiatok štátnych organizácii a iných inštitúcii, na ktoré je nutné povolenie, vyžadujeme potvrdenú objednávku zaslanú poštou alebo osobne. V tomto prípade objednávka zaslaná e-mailom nebude akceptovaná.
Uzatváranie objednávok pri doruèení do 24 hodín vrátane schválenia návrhu je v pracovných dňoch vždy do 13:00.

Pracovná doba: Pondelok – Piatok od 9:00 – 17:00.

Prevádzkovateľ: ZZ-VOGUE s. r. o., Betliarska 22, 851 07 Bratislava, Email.: peciatky@peciatkyonline.eu
 

Postup objednávky

1. Výroba pečiatky: výber typu pečiatky, farby podušky, počtu kusov, druh pečiatky, výber písma a jeho veľkosť, zadanie textu + vlastné požiadavky ako napr.: pridanie loga, číslovanie pečiatok, orámovanie a pod. V prípade, že vám uvedený formát nebude vyhovovať máte možnosť priloženia vlastného návrh,u ktorý vám zašleme e-mailom na odsúhlasenie.
2. Firemné údaje a spôsob doručenia: podrobné vyplnenie kontaktných údajov, fakturačných údajov a spôsobu doručenia.
3. Potvrdenie objednávky: Týmto krokom ďalej potvrdzujete správnosť všetkých údajov a PREHLASUJETE, že údaje sú pravdivé a nebudú zneužité.
 
Designed by XCORS